Devirmeli Hurda Kazanı

Devirmeli Hurda Kazanı

İşletmeleriniz de, her türlü katı hurda, atık malzemelerinizin, forkliftle taşınıp, atık alanlarına dökülmesinde kullanabileceğiniz, devirmeli hurda kazanı imalatlarımız.

Atık-Hurda Konteyneri

Atık-Hurda Konteyneri

Atık alanlarınızda, metal hurda atıklarınızı, plastik,kağıt ambalajları atıklarınızı, cevre ve atık yönetmeliklerine uygun şekilde muhafaza etmenize yardımcı, atık hurda konteyner imalatlarımız.

Alttan Açılık Kapaklı Atık Kazanı

Alttan Açılık Kapaklı Atık Kazanı

İşletmenizde, forklift ile atık metallerinizi ve diğer atıklarınızı, atık kazanına, dökmede büyük kolaylık sağlayan, alttan açılır kapaklı atık kazanı imalatlarımız.

Sabit Hurda Kazanı

Sabit Hurda Kazanı

İşletme içerisinde, makinelerinizin ve fabrika yerleşimleriniz de rahatça kullanabileceğiniz, sızdırmaz özellikte, sabit hurda kazanı imalatlarımız.

İstiflenebilir Hurda Atık Kazanı

İstiflenebilir Hurda Atık Kazanı

Fabrika içerisinde, makina parkurunda veya proses alanlarında, istiflenebilir yapısı ile fazla yer kaplamadan, atıklarınızı ayırmanıza yardımcı olacak, istiflenebilir hurda atık kazanı imalatlarımız.

Scrap Konteyner

Scrap Konteyner

Metal hurdalarınız ve diğer hurda atıklarınız için, vinçle kaldırmaya uygun , işletme içerisinde, hurda atıklarınızı sızdırmadan güvenle muhafaza edebileceğiniz Scrap konteyner imalatlarımız.

İletişim

Adres: Ankara Asfaltı No:51 Sütçüler Mevkii Kemalpaşa-İZMİR

Telefon   : +90 232 887 12 55

Fax         : +90 232 375 50 76

email      : info@ydcmetal.com.tr

Tüm Ürünlerimiz 1 yıl Parça Garantilidir

© Copy Right Ydcmetal      Metalürünleri.com Bir YDÇMETAL Mak.Otom.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. Markasıdır.