Çevre ve Atık Yönetmeliği-Sıvı Toplama Küvetleri


Atık sıvı toplama küvetleri: İşletmelerde çevre ve atık yönetimi konularında getirilen düzenlemelerde, tanımlı atık alanları, makine ve üretim parkuru, depolama ve istifleme alanlarında, tehlikeli ve tehlikesiz atık sınıfına giren sıvı ürünlerin, bulundukları ve depolandıkları varil, IBC tankı gibi yerlerden, taşması, sızması ve yerle kontamine olması istenmeyen durumlarda, genellikle üzerinde bulunan tankın 3/2 sini alabilecek hacimde olan metal ve ızgaralı olan ürünlere sıvı toplama küveti denir.

Üretim hatlarında, genellikle makine parkurunda bakım hatlarında, yağ varillerinin, altına konulan, sızma küvetleri, sıvı makine yağlarının varilin boşaltılması anında , döküldükleri kaptan,sızması,taşması vs. gibi etkenler sebebi ile yerlere sıçraması gibi olayları engelleyen sıvı toplama küvetleri, metal yapıları ile uzun süreli dayanımlar göstermektedir.

Bu sektörde ki özel tasarım ve özel üretim gücümüz ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini stoklu olarak karşılaya bilmekteyiz.

#sıvıtoplamaküveti #atıksıvıtoplamaküveti #sızmaküveti #sızmatavası #sızmataşmatavası #varilaltısızmatavası #metalsıvıtoplamaküveti

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square

İletişim

Adres: Ankara Asfaltı No:51 Sütçüler Mevkii Kemalpaşa-İZMİR

Telefon   : +90 232 887 12 55

Fax         : +90 232 375 50 76

email      : info@ydcmetal.com.tr

Tüm Ürünlerimiz 1 yıl Parça Garantilidir

© Copy Right Ydcmetal      Metalürünleri.com Bir YDÇMETAL Mak.Otom.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. Markasıdır.